LOKAL na WYNAJEM Symbol: 4/NST/OLW

Lokal 275 m2 ul. Wojska Polskiego

Szczecin
Centrum
9 900 zł
Cena
275,00 m2
Pow. całkowita

Do wynajęcia świetny lokal handlowo-usługowo-gastronomiczny. Fantastyczna lokalizacja w samym sercu Szczecina! Lokal parterowy przy ulicy Wojska Polskiego 21. Lokal posiada trzy wejścia z poziomu parteru - jedno od frontu lokalu i dwa od strony zaplecza. Od strony zaplecza lokal posiada duże okna doświetlające go w środku. W przypadku działalności gastronomicznej istnieje możliwość wystawienia ogródka przed lokalem. Powierzchnia lokalu wynosi 275 m2 (175 m2 parteru+ 100 m2 piwnicy). Cena za m2 wynosi 35 PLN. Witryny zostaną wymienione na nowe, dużo większe.

Czynsz najmu 9.900 PLN netto+ opłaty do spółdzielni 1.238 PLN ( w tym śmieci) + opłaty licznikowe prąd, woda, ogrzewanie (SEC indywidualny licznik ), złożone warunki przyłączeniowe gazu.

Zapraszam na prezentacje!

 

 

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły oferty

Symbol
4/NST/OLW
Typ nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
9 900 PLN
Cena za
MIESIĄC
Stara cena
10 PLN
Cena za m2
36 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Kod pocztowy
70-001
Dzielnica - osiedle
Centrum
Ulica
Wojska Polskiego
Położenie
CENTRUM MIASTA
Pow. całkowita
275 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
HANDLOWO-USŁUGOWY
Podpiwniczenie /piwnica
PODPIWNICZONY

Agent obsługujący ofertę