DZIAŁKA na SPRZEDAŻ Symbol: 5/NST/OGS

Działka budowlana z widokiem na Puszczę Bukową!

Binowo
264 870 zł
Cena
1 962,00 m2
Pow. działki

Na sprzedaż działka budowlana w Binowie o powierzchni 1962 m2, regularnym kształcie, płaskiej powierzchni. Wydane warunki zabudowy. Działka z dostępem do utwardzonej drogi publicznej o przeznaczeniu terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W pobliżu zabudowa wolnostojąca. Możliwość podziału działki, a także zakupu sąsiedniej działki od innego właściciela. Na działce drzewka owocowe.

Wodociąg prowadzony w drodze, działka podłączona do sieci elektrycznej.

Działka zlokalizowana w pobliżu Jeziora Binowskiego, Piasecznika Wielkiego (250 m), Ptasiego Raju oraz Puszczy Bukowej. Malowniczo położona wśród Wzgórz Bukowych na terenie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego. Liczne punkty widokowe, kąpielisko nad jeziorem, ścieżki dla kolarzy, biegaczy i spacerowiczów. Z działki widok na Puszczę Bukową oraz pole golfowe. Oddalona od centrum Szczecina o 15 km, od stacji PKP Szczecin - Podjuchy 5 km. 

Na obrzeżach wsi Binowo kompleks golfowy.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły oferty

Symbol
5/NST/OGS
Typ nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
264 870 PLN
Stara cena
135 PLN
Cena za m2
135 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
gryfiński
Gmina
Stare Czarnowo
Miejscowość
Binowo
Obręb geodezyjny
Binowo
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Posiada warunki zabudowy
Położenie
WIEŚ
Budynki w sąsiedztwie
WOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Pow. działki
1 962 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Rodzaj nawierzchni
UTWARDZONA / SZUTROWA
Energia elektryczna

Agent obsługujący ofertę