LOKAL na WYNAJEM Symbol: 16/NST/OLW

Lokal do wynajęcia w centrum miasta !

Szczecin
Centrum
7 300 zł
Cena
156,00 m2
Pow. całkowita

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy przy ulicy Jagiellońskiej. Lokal o powierzchni 156 m2, dodatkowo posiada piwnicę o powierzchni ok. 117 m2. Bezpośrednie wejście z ulicy, duże witryny na szerokości 14m, klimatyzacja, system p.pożarowy-dymowy, alarmowy, monitoring, w piwnicy klimatyzowana serwerownia, możliwe 12 stanowisk pracy. Lokal bardzo dobrze doświetlony, posiada dwa wejścia od frontu i od podwórza (aktualnie zaślepione).

W lokalu istnieje szyb z windą do piwnicy. Lokal idealnie nadaje się również na gastronomię (można zamontować otwierane witryny na całej szerokości lokalu, na gabinety, sklep, wszelkiego rodzaju usługi.)

Czynsz najmu 7300netto + opłaty dodatkowe i czynsz administracyjny. Zainteresowanych zapraszam na prezentację !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły oferty

Symbol
16/NST/OLW
Typ nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
7 300 PLN
Cena za
MIESIĄC
Cena za m2
47 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
Centrum
Ulica
Jagiellońska
Pow. całkowita
156 m2
Piętro
parter
Liczba pomieszczeń
7

Agent obsługujący ofertę